KONST / Litografier / Färglitografi 14456074
*
nr 1445 6074
Christer Sandelin
(f. 1961), Sverige
Tennisbollar. Signerad, numrerad 1/190. Färglitografi. Bladets mått: 70x94, yttermått inklusive ram: 85x110 cm
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2022
kl 20:53:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/1 17:46:49
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Christer Sandelin
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Läs mer om Christer Sandelin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige tennisbollar
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Christer Sandelin
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Läs mer om Christer Sandelin
nr 1445 6074
Christer Sandelin
(f. 1961), Sverige
Tennisbollar. Signerad, numrerad 1/190. Färglitografi. Bladets mått: 70x94, yttermått inklusive ram: 85x110 cm
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/1 17:46:49 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Christer Sandelin
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sÃ¥ngare, född 1961.Läs mer om Christer Sandelin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige tennisbollar
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28